O Nas: czyli kim jesteśmy i dokąd zmierzamy

Właściwie pomysł stworzenia strony o takim profilu powstał wiele lat temu… nad kolejną filiżanką kawy i kolejną analizą rynku nieruchomości.

Wtedy to pojawiła się refleksja, że na rynku Polskim istnieje wiele miejsc poświęconych tematyce kredytowej, jednak wszędzie króluje pewna zasada – chaos i brak prostej informacji dla klienta. Właściwie nie ma miejsca gdzie klient czułby się swobodnie w tematyce często mu obcej.

Tak powstała idea stworzenia portalu, który skierowany będzie do osób interesujących się bankowością i finansami oraz dla osób pracujących w tym segmencie, ale nie tylko – dla każdego kto będzie chciał zaczerpnąć informacji o finansach, a komu zagadnienia w postaci WIBOR czy hipoteka wydają się czarną magią.

Tak powstał zalążek długiego projektu – ileż jeszcze przed nami …

Tak powstał All-Bank – z angielskiego – wszystko o bankach ale – nie tylko…

Zawartość merytoryczna na stronie to nie tylko teoria, ale przede wszystkim wiedza zdobyta w wieloletniej praktyce w różnych Bankach i instytucjach finansowych. Nie będzie to portal taki jak wszystkie. Poprzez nasze podstrony będziemy starali się edukować, informować, szkolić i wychowywać, bo finanse i bankowość to pewna kultura, pewien język, który trzeba poznać, żeby zrozumieć i zacząć… cieszyć się wykorzystaniem tej wiedzy.

Z całą pewnością damy też całą naszą merytoryczną pomoc i doradzimy w wyborze najlepszej oferty na rynku. zarówno kredytowej jak i depozytowej, bo wiemy, że rynek finansowy jest w Polsce dosyć rozbudowany, a ilość produktów tak zróżnicowana, że czasami ciężko jest wybrać odpowiedni i pasujący do naszych oczekiwań i wymagań.

Na co dzień zajmujemy się także badaniem ofert wszystkich instytucji finansowych i porównujemy nie tylko warunki cenowe, ale bierzemy pod uwagę dostępność produktów jak i jakość i szybkość obsługi – czyli w skrócie to, co jest dla klienta najważniejsze – czas i pieniądze 🙂 Ogólne wyniki badań będziemy publikowali raz na miesiąc w zakładce „Wiadomości”. Znajdziecie tam również najważniejsze wiadomości ze świata finansów, nieruchomości oraz banków.

Każdy z nas uczy się całe życie. Dlatego chcielibyśmy aby nasz portal był także miejscem żywych dyskusji gdzie na specjalnie wyodrębnionym forum każdy będzie mógł podzielić się swoją wiedzą czy opinią, a także tworzyć własne artykułu publikowane na stronie. Chcemy tworzyć ten portal dla ludzi – nie dla siebie, dlatego każdy użytkownik zgłaszając nam swoje uwagi czy sugestie może czuć, że wysyłając swoje opinię bierze udział w budowaniu portalu edukacyjnego.